Shitet alfa gt bertone 170 ps extra vetur sportive

0 EUR

Shitet nga: naim Dje 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
GT
Shitet alfa gt e vitit 2005 i ka 126 mi km te kaluara te vetat origjinal , servis full te sapo kryer , rryp motorri komplet servis i madh dhe i vogel , 4 goma te dimerit 2019 te reja , bateri te re me 2 vite garancion etje .
Muzik bosse extra origjinal prej fabrike mbi 1000 wat , fellga racing org te alfa GT , karrige me nxmeje klim , timon sport levizes posht lart , komanda ne vollan etje .
Leaflet
Në fillim