Sabufer

120 EUR

Shitet nga: .. 19 Shk 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Alpina
Modeli
B12
Sabufer dhe pajaqall
Leaflet
Në fillim