Shes pjes pe kto vetura

55 EUR

150 EUR

Shitet nga: Vetur 27 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Asia Motors
Shes pjes per kto vetura dhe tjera .auto pjes lali per ma shumkontakto ne numrin 044 .317 .654 i njejti edhe ne viber
Leaflet
Në fillim