Iveco Misibus ne shitje, 2002

7 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ariani 18 Qer 07:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Asia Motors
Minisbusi posedon 20+1 ulse dhe eshte në gjendje te rregullt.
Leaflet
Në fillim