kosa

800 EUR

Shitet nga: Hasani 15 Maj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Asia Motors
shes kosen e barit kosa eshte ne gjendje teknike shum te mire e ardhur nga zvicrra hargjimet shum te vigla motori dizel ika 3shpejtesi+ rikuercin dhe bllokaden diametri i koses eshte 1.90 gjatesis vendodhja Mitrovice numri per kontakt +37744330096 Qmimi 800euro
Leaflet
Në fillim