Traktori osht ne gjendje porfekte

4 400 EUR

Shitet nga: traktor 27 Maj 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Asia Motors
traktori osht gjendje te mir osht keshtut si qe pe shini ne foto krejt komplet dhe qmimi me marveshje dhe ndrim i munshum tel. 049.281.663
traktor
049281663
Leaflet
Në fillim