Shofer bagerist

0 EUR

Shitet nga: Geni 25 Nën 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Asia Motors
Jam shofer i makineris te rend bagerist dhe mekanik kush ka nevoj pun precize dhe profesonale viber tel..+38349297861
Leaflet
Në fillim