Dyer dhe dritare te drurit

350 EUR

Shitet nga: Leutrim 13 Maj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Asia Motors
Modeli
Rocsta
8 dritare te drurit jan shum efikase per perdorim te metutjeshem , nje der e hymjes nje der e terases , si dhe 4 dritare te gjata te koridorit ,350 qmimi indiskutushem
Leutrim
049813537
Leaflet
Në fillim