shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Shitet nga: companycontainer@gmail.com 14 Nën 04:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Dragash
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Aston Martin
Modeli
DB7
hi;
  ne kemi lloje dhe forma të ndryshme të kontejnerëve me çmime të përballueshme dhe të arritshme për të gjithë. për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni në: companycontainer@gmail.com ose në +33 602 63 28 79
companycontainer@gmail.com
+33602632879

WhatsApp:
+33602632879
Leaflet
Në fillim