SHES AUDI 80 BENZIN+PLIN

1 400 EUR

Shitet nga: MERITON 11 Tet 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
80
SHES AUDI 80 BENZIN+PLIN VITI I PRODHIMIT 1987 ESHTE SHUM E RUJTUR SI NE MBRENDA ASHTU DHE JASHT QMIMI 1400 NDRRIM 1500 ME GOLF 3 AUDI A4 PIPIT TE VJETER ETJ.JU MIRPRES BLERS SERIOZ
Leaflet
Në fillim