Audi 80 Disel

0 EUR

Shitet nga: Denis Denis 26 Mar 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
80
Shitet Audia 80 Disel (Naftë), Në gjendje shum te rregullt, e ka servisin komplet te krym, po ashtu i ka gumat e veres me fellne dhe gomat e dimrit me bandash, te interesuarit mund te kontaktojn ne viber,WhatsApp apo ne numrin KS 046-125-523
Denis Denis
046-125-523
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione