shes targat dhe dokimentat e audi 80 viti 1989

120 EUR

Shitet nga: xxxx 09 Tet 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
80
na kontaktoni ne kete numer viber whatsapp +38349374026
Leaflet
Në fillim