Shitet Audi 80

900 EUR

Shitet nga: Zenel 04 Korr 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
80
Pershendetje,
Ne shitje Vetura Audi 80 Turbodiesel ne gjendje shum te rregullt, me te gjitha serviset e kryera dhe ne gjendje perfekte,
Vetura duhet vetem te rigjistrohet rigjistrimi I skaduar perdryshe ne gjendje perfekte. Po ashtu me guma te dimrit dhe me guma te veres me Alofelge. Te interesuarit Mund te na Kontaktojn ne Nummer +383 43546915 ne Viber apo WhatsApp.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione