Audi b4 1.9 turbo

2 000 EUR

Shitet nga: Endrit 29 Korr 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
80
Shes audi b4 1.9 turbo rexh 10 muaj posedin abs muzik centrall xhamat elektronik e rujtne si mrena dhe jasht
Leaflet
Në fillim