Shes

1 000 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: Audi 19 Gush 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
80
Shes audi 80 1.8 benxin ne gjendje te rregullt e ruajtur si brenda si dhe jasht ...baj ndrrim nese me konvenon....
Leaflet
Në fillim