Audi A1 1.2 TFSI

6 900 EUR

Shitet nga: Besir 23 Maj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A1
Shes Audi A1 1.2 TFSI ne gjendje shum te regullt i ardhur nga Zvicra qe 1 vit

Shpenzimet 4.5, 5, Litra 100/km
Klime
Karikat me nxemje
2 par goma te reja Dimer, dhe Ver
Ekran, radio mp3 micro SD aux
Tempomat, e plot funkcione tjera..
Leaflet
Në fillim