Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

0 EUR

Shitet nga: Shend Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Shes Audi A3 1.8 TFSI (160PS) automatik, viti 2009. Kilometra 126,xxx te garantuara me liber servisi. Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje. Posedon komanda ne timon, drita LED, senzora parkimi, ulese Alcantara me nxemje, etj. Eshte veture familjare me pronar privat, me regjistrim RKS deri ne muajin Shkurt 2021. Per kontakt +38344826638


.
Leaflet
Në fillim