Shitet Audi A3

0 EUR

Shitet nga: Gazi Dje 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Shitet Audi A3,
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e ardhur nga Gjermania.
Vetura eshte familjare dhe nuk eshte e tregjeve.
I Posedon te gjitha opsionet nga vete prodhusi insaj
Audi.
Kerkojm bleres serjoz
045 925563
Leaflet
Në fillim