AUDI A3 TDi -20 i sa po DOGANUAR 🇽🇰🇨🇭

0 EUR

Shitet nga: AutoSallon Xeni 27 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
AUDI A3 TDi -20 i sa po DOGANUAR 🇽🇰🇨🇭
Vetura e Sapo ardhur Nga " ZVICRRA " (SG)
Ju Garantojme per Kilometra 100 % 161142 •
Mund t'i verfikoni ne serviset te Autorizuara.
Vetura i posedon keto gjera:
Ccm: 2.0 TDi - 140/ Ps 228 bhp or 103 KW,
Viti 09 .10 .2013~~ Modeli 2014.
• Shpejtesi 6+ R1
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik.
• Gjamat : ©olo®™ .
• Komandat në timon.
• Klima : Tronick .
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Buton .
• Ulset : me xemje .
• Senzor Shiju .
• Senror Shihu .
• Bordcompiuter.
• Assist systems .
• Tempomat .
• Sd Card.
• Media /MP3 .
• CD-Player .
• Blutetooth .
• NAVi Media .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• USB.
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank" dhe "Finca" Raiffeisen Bank ✍️
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione