Audi A3 S-line plus 170 ps

Shitet nga: Adonis Shabani Dje 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 288 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
*Audi A3 * viti 2010 * 2.0 TDI * S-line plus * quattro * 170 hp * BOSE Sound System * Navigation * Panorama * Karrigat lekure me nxehmje dhe mbeshtetje * Sensora Parkingu * Dritar Xenon * Daytime running lights, Drita LED perpara dhe mrapa. * Aux * Bloetooth * Liber te servisit * Pa dogan

4 goma te dimrit me fellne

Per me shume info kontakto

Nr.tel 045320780
Viber - whatsapp +38345320780
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim