Shitet Audi A3 - 2.0 S- tronic - 2016

Shitet nga: M-M Dje 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 900 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet vetura Audi A3
Viti i prodhimit - 2016
Motori - 2.0 TDI
Nderruesi - Automatik
Lleda Para dhe mbas
Senzor parkingu - Para - Mbas
Senzor te shiut dhe dritave
Klima tronic 2 zonale
Karrika me nxemje- isofix
Tempomat
Navigacion
I Posadoganuar dhe rexhistruar

INFO : 044/876-533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim