audi.a 3

12 000 EUR

Shitet nga: etem 12 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
shes.audi.a3 ne.gjendje.perfekte teknike.dhe.vizuale me.rexhistrim deri.me muajin e.tetor 2019 nuk.esht.hipotek.
Leaflet
Në fillim