audi a3 1.9 2004

6 000 EUR

Shitet nga: qlirim 23 Korr 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
audi a3 posedon 4goma te reja tveres dhe 4goma te dimrit me gjethfellne servisin eka tkryn ka klim abs gjamat elektronik dhe shiber eshtrengune regjistrimi i par nks 1.9 tdi 2004,5
Leaflet
Në fillim