Audi A3 2.0 TDI S Line

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Sallon Fitimi Sot 11:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shes Shtopat dhe dritat e para Radion per Golf 7 320 EUR
Jeep Grand Cherokee 3.0 Dizel 4 999 EUR
Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 0 EUR
Audi A4 2.0 TDI Automatik 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Audi A3 2.0 TDI S Line🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Viti prodhimit: 2010
Ndrruesi i shpejtsive: Manual
Klim, Esp, Abs, Airbag
Opcion ne timon
Drita te mjegulles
Tempomat
Karrikat me nxemje
Xhama elektronike
Radio me magazin
Aux, Sd Card, Bluetooth, Usb etj
Sensor te shiut
E shum opcione te tjera
Shum i ruajtur si jasht edhe mrenda
Ne gjendje perfekte
I sapo ardhur nga Zvicrra
Me Dogan Homoligim

Numri per kontakt
045704706
044695178
Auto Sallon Fitimi
  Online
045704706
Leaflet
VW Passat CC 2.0 TDI 0 EUR
Vw Touran 2.0 TDI 0 EUR
Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse 0 EUR
BMW 116 D Manual 0 EUR
Në fillim