Audi A3 dizel -00

3 500 EUR

Shitet nga: Veton 17 Korr 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Shitet audia A3 ne gjendje te rregullt , e ruajtur si jasht ashtu dhe brenda.
Leaflet
Në fillim