Urgjent Audi A3 Sline Quatro 2.0 Diesel-07

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: A.S Go Auto 21 Nën 18:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
MANUAL
VITI 2007
ABS
ESP
ASR
Kilma
Centrall
Alarm
Mbyllje automatike
gomat e reja
Kontakt 049 770 800
‪#‎Prizren
A.S Go Auto
Bejme Shitjen Dhe Nderrimin E veturave
Vizitoni faqen e biznesit tonë
RR. Enver Hadri Tregoje në hartë
+38649847777
Leaflet
A.S Go Auto
Mini Cooper 1.6 Benzin 2002 3 500 EUR
Renault Clio 1.5 Diesel -09 4 900 EUR
Në fillim