BLEJM VETURA ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT

1 111 111 EUR

Shitet nga: BLEJM Sot 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Artanë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 0449494555
Dhe viber +38344494555
Leaflet
Në fillim