Shitet audi A4

800 EUR

Shitet nga: audi vs golf 26 Korr 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
shitet audi A4 dhe gollf 2 qmimi sipas marrveshjes +38649453019
audi vs golf
044762548
Leaflet
Në fillim