Audi A4 2.0 TDI

Shitet nga: xhelil 10 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes veturen audi 2.0 disel me kilometra 208.000 km
tiptronic me te gjitha opsionet i po sa ardhur nga zvicra i doganum dhe regjistrum qe 1 muaj.vetura eshte ne gjendje te rregullt.Per me shume informata kontaktoni ne telefon:045424303 dhe 049356299

Leaflet
Në fillim