Rent a Car duke fillu nga 15€

15 EUR

Shitet nga: Belii 05 Sht 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Jami vetura me qera te llojeve te ndrshme.
VETUREN MUND TA MERNI & TA DORZONI NE AEROPOR GJITHASHTU DHE NE VENDE TJERA KU NDODHENI JU. 046183661. 044318888
Leaflet
Në fillim