Shiten 2 garazha ne Fushe Kosove

8 500 EUR

Shitet nga: ... 30 Korr 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Urgjent shiten dhe nderrohen 2 garazha me flet poseduese ne Fushe Kosove ne objektin e Princesha Construction, rruga shefki kuleta lagjija dardania.
Ndrrim i mundshem edhe me vetura Golf 6, Audi A4, ose A6, BMW 3 ...

+38349489661
Leaflet
Në fillim