Audi A4 2.0 tdi

Shitet nga: Toni Sot 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2008
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi a4 2.0 tdi. Me dogan e homologim. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komplet te kryer. Klimatronic. NAVI, AUX, DVD. Ulset me ajer.. Ulset me nzemje. Gjamat elektronike. Pasqyrat elektronike. Sensoret e parkingut para dhe mbrapa.Ne gjendje shum te mir. Kontakt whatsapp: +38349123019
Leaflet
Në fillim