BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA BMW AUDI VW VW VW

8 900 EUR

328 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: 049300273 Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 328 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2009
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
170 000 - 179 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr...... “Auto24” Kompania me e fuqishme ne vend per Blerjen e te gjitha llojeve te veturave me Kesh AUTO24??KONTAKTI 049 300 273 ose 044 865 125 Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 2002—2015 Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6 Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7 Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,
049300273
044865125
Leaflet
Në fillim