Audi A4 2.0 diesel Automatik

15 500 EUR

Shitet nga: Kushtim 22 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes Audi A4 2.0 diesel automatik, vetura posedon Leda para Leda mbrapa full ekstra dhe eshte ne gjendje perfekte
Kushtim
049554333
Leaflet
Në fillim