BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS 📞

0 EUR

Shitet nga: Vetura Sot 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
NE BEJM BLERJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE VETURAVE RKS DHE PA DOGAN....VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE VETURES....MOS NGURONI NA SHKUARNI DHE DERGONI FOTOT E VETURES TUAJ ........KONTAKT 044 50 60 58
OSE VIBER +38344506058
.....................................................................................


................................................................................................................................................................................................................................................
LLOJET E VETURAVE :
(VW VOLSWAGEN-
GOLF 2,3,4,5,6
AUDI A3 1997-2005
AUDI A4 1995-2008
AUDI A6 1999-2005
VW BORA
PASSAT 4,5,5,5, 3C
SKODA
ETJ)
FIAT PUNTO 2000-2010
OPEL CORSA 1993-2010
OPEL ASTRA 1998-2010
MERCEDES 190,200,250 C200 C220 E220 ETJ ETJ
CITROEN 2000-2010
BMW 1996-2005
RENAULT LAGUNA 2000-2006
FORD KA 1998-2007
RENAULT SCENIC 2000-2005
FORD FIESTA (1998-2005)
RENAULT CLIO 1998-2010
FORD FOCUS 2000-2007
ETJ ETJ.....

Leaflet
Në fillim