Shitet Audi A4 2004 2.5

3 500 EUR

Shitet nga: Audi 29 Korr 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Vetura posedon tempomat
Gjamat elektronik
Klimatronik
Karrikat me nxemje
Full extra
Regjistrimi i ka skadu qe 2 jave
Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Bejme edhe ndrrim, me ndrrim cmimi eshte tjeter
Në fillim