Audi A4 1.9 tdi 2001

5 500 EUR

Shitet nga: Driton Çabra 10 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet Audi A4 1.9 tdi viti 2001 regjistrimi i par ne kosov ne maj 2015 pronari i par ne Kosov jam un te gjitha ja kam ber vet me homologim me dogan me te gjitha vetura esht tip top esht shum e rujtur eka te ndrruar rebrasnin dhe gjitha tjerat qa shkojn me rebrasni !
Ndrrim nuk baj dhe ngjyra esht Vjollcë metalike ju lus qe vetem bleres serioz te me telefonojn
Driton Çabra
045425238
Leaflet
Në fillim