AUTO PJESE PER VW GOLF V AUDI A3,2.0 A6,3.0

1 444 EUR

Shitet nga: Ferkia 04 Jan 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Каbriolet
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Autopjes Ferkia POSEDOJM: pjese per Audi a3 1.9 2.0 aaudi a4 1.9 2.0 Audi a6 2.0 3.0 VW Golf V 1.9,2.0 Dsg me 5 marshe dhe 6:: VW Scoda Fabia 1.9 /// Mercedes E270 Mercedes c220 automatik dhe manual 6 marshe Renault clio 1.5 dci Renault Laguna /// Opel corsa c Zafira Vectra e shum lloje tjera per ma shum kontakto:
049 157702
044 820607
Leaflet
Në fillim