AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT swiss patek

16 200 EUR

Shitet nga: XX Sot 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 🇨🇭🇨🇭
Viti 2013.
2.0 TDI
S-line.
Black Edirion.
Facelift.
LED
Xhenon Big Xenon, me llupa/robot me leda me assistence rrugore.
Drita mjegulle.
Senzor para-mbrapa.
📍Navigacion.
📡 GPS,
Auto Hold,
Start Stop.
SD card 1,
SD Cart 2,
📱Sim Cart
AUX
Senzor pastrimi xhamave,
Xhamat e erresuar nga prodhuesi.
Karrika me nxemje.
Klima tre zonale.
Pastrim i dritave ne menyre automatike.
Komanda ne timon
Serviset ne Amag Audi A-ZH.
Importuar nga Zcicrra km 100 % te sakta shikim Online nga serviset e autorizuar ne Kosove.
I doganuar dhe regjistruar ne RKS.

Vetura shitet me goma dimri dhe fellne 225/55R16

Kontakt :

+38344404811

------------
XX
  Online
+38344404811
Leaflet
Në fillim