Audi A4 2.0TDI / 2014 / Automatik / 71,000km/ RKS

Shitet nga: Muhamed Fejziu Dje 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4, 2.0 TDI ne gjendje te shkelqyer.

Automatik
Klimë 3 Zonale
Navigacion
Ulëset para me nxemje
Lidhje te tel. me Bluetooth
SIM Card
Fellne 17”
Linja Ambition
4 goma All Season Goodyear
4 goma Michelin Primacy 4 (blere ne Prill 2019)

Servisi i fundit para 2 jave, te gjitha filterat (Baki Automobile)
Ndrrimi i vajit te Automatikut i eshte bere ne DE me 53,000km, ndrrimi i rradhes pas 60,000km.

Vetura eshte blere enkas ne gjermani para nje viti ne dealer te autorizuar te Audi dhe nen garancion deri ne Korrik 2019.

Per momentin i ka 71,000km; te gjitha serviset e kryera me kohe.

Eshte accident free dhe ka qene me vulen Gebrauchtwagen Plus kur eshte blere ne gjermani.

Mirepres vetem bleres serioz!

Kontakt +383 49 475 475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim