Audi A4 3.0 Dizell Quattro

Shitet nga: Hysi 28 Korr 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2005
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prishtinë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes Audi A4 3.0 dizell 150 kw Quattro Automatik 6 shpejci + shpejcit edhe ne timon Branik extra 2017 Senzor para dhe mbrapa Drita Bigsenon me LLup Me Senzor dhe Larje pasqyret me RRym Shiber servisin e kryn karriakt Lekur me Nxemje Masazh Stopat LLed Klim airbag Abs fellnet R19 origjinale nevogacjin te Madh 6 cd Vetura esht Ardh nga Zvicrra dhe Qe 1 vit e Doganune Te Un Shoferi para dej tash Vetura Esht Per Marakli pres blers serjoz nr 049813504
Leaflet
Në fillim