Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 850 EUR

16 500 EUR

Shitet nga: Erxhan 15 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes Veturen Audi A4 2013 eshte ne gjendje te regull me gjitha dokumentacionet dhe librin e servisit e ka, fellne gomat e reja 2020 Dimrit Karikat nxemje navi 2019 parking para mas Ndrrim boj vetem me Crypto Bitcoin Ethereum

Servisi u be: 24.10.2020 filtera vaj Diskat e reja gurnet e reja me Goma treja Dimrit


Vetura Makina Audi bwm golf 2012 2013 facelift face lift kerreLFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO Audi A 2, Audi A 3, Audi A 4, A1, A2, A3, A4, Q5, Q3, Q7, BMW 1, 3, 5, 7, BMW X3, X5, X6, Passat 3C, CC, Golf 4, Golf 5, Golf 6, Golf 7 VI, VII
Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.o mega.astra.calibra.banesa.trojen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO ,2013,2014,2015,2016,2017,2018.2019.2020 VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012
Erxhan
  Online
049655554
Leaflet
Në fillim