Audi A4 v.p 2013 S-Line Swiss Packet

16 200 EUR

Shitet nga: Prishtinë Dje 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4

Audi A4
Viti 2013.
2.0 TDI
S-line.
Black Edirion.
Facelift.
LED
Xhenon Big Xenon,
Drita me llupa/robot me leda me assistence rrugore.
Drita mjegulle.
Senzor para-mbrapa.
📍Navigacion.
📡 GPS,
Auto Hold,
Start Stop.
SD card 1,
SD Cart 2,
📱Sim Cart
AUX
Senzor pastrimi xhamave,
Xhamat e erresuar nga prodhuesi.
Karrika me nxemje.
Klima tre zonale.
Pastrim i dritave ne menyre automatike.
Komanda ne timon
Serviset ne Amag Audi A-ZH.
Importuar nga Zcicrra km 100 % te sakta shikim Online nga serviset e autorizuar ne Kosove.
I doganuar dhe regjistruar ne RKS.

Vetura shitet me goma dimri dhe fellne 225/55R16

📱+38344404811


-----------------------------------------------------------------------

BMW 525 520 530 535 318 320 X1 X3 X5 X6 AUDI A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 OPEL OPELL ASTRA VECTRA CORSA INSIGNIA AUDI Q3 Q5 Q7 FORD FIAT RENAULT PEUGEOT GOLF 5 6 7 MERCEDES BENZ C E A GLA GLE B
Prishtinë
+38344404811
Leaflet
Në fillim