BLEJM VETURA MERCEDES ML E350 AUDI A6 Q7x6 x5

8 800 EUR

Shitet nga: AUTOTRADE BLEJM VETURA ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT 10 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
AUTOTRADE BLEJM VETURA ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT
044865125
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Cabriolet
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni ose Defekt-Aksident dergoni ne viber 049 300 273 gjindemi ne gjithe Kosoven
_____________________________________________________


Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto
AUTOTRADE BLEJM VETURA ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT
044865125
Leaflet
Në fillim