Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

5 850 EUR

6 600 EUR

Shitet nga: Arbenit Dje 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike
Tfsi 2.0 benzin 4x4
Posedon : karrika likur me nxemje me dykme
Pasqyre me rrym
Komanda ne vollan
Gomat e reja diskat e ri gurtnet e reja
regjistrim i skaduar
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Mundesi ndrrimi: audi passat tauran golf mercedes bmw etj
vetura gjindet ne ferizaj
qmimi i volitshem
Arbenit
044800061
Leaflet
Në fillim