Audi A4 3.0 Quattro

Shitet nga: Hysi 28 Korr 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes Audi. A4 3.0 dizell Quattro 150 Kw e Ardhun nga Zvicrra Regjistrimi pare ne kosov qe 1 vit me zingjir driat bigsen me senzo me
Larje pasqyret me rrym shiber Branikin e Par extra 2017 senzor para dhe mbrapa Stopat Lled Automatik 6 shpejci shpejcit edhe ne Timon karriakt me nxemje Lekur masazh klim fellne R 19 originale me nje fjal full extra vetura per marakli pres blers serjoz nr 049813504
Leaflet
Në fillim