ONLINE24✅-BLEJM VETURA QE NUK i PERDORNI

0 EUR

Blihet nga: Viber ose Call - O49 300 273 - Sot 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viber ose Call - O49 300 273 -
  Online
+383 49 300 273
Leaflet
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN📌.
AKSIDENT DEFEKT .OSEATOQENUKPERDORNIPERJ NGA VITI?? 2000deri2019 ??

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049 3OO 273
Dhe viber +383 49 3OO 273

Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 99-2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,
Viber ose Call - O49 300 273 -
  Online
+383 49 300 273
Leaflet
Në fillim