⚠️BLEJM VETURA DEFEKT NDESHJE PA DOGAN ⚠️⚠️

9 900 EUR

Shitet nga: BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN 01 Shk 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨
AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI
- PERJ NGA VITI 2000deri 2019-

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel☎️ 049 660 454
Dhe viber ☎️+383 49660454
⚠️⚠️KOMPANIJA ME E SIGURTA DHE SERIOZE NE VEND KONTAKTO NE QDO KOHE⚠️⚠️
Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 2004 dej2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,gran
BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN
049660454
Leaflet
Në fillim