Audi A5 3.0 TDI i doganuar shitet urgjent

14 000 EUR

Shitet nga: Fatbardh Krasniqi 05 Jan 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Shitet Audi A5 quattro, S line. Salloni lekures, interieri i zi, karrikat me nxemje, navi, tempomat, parking senzorat, gjamat me folie, 19 col felgat...dhe te tjera.
Servisat e bere.
Shtija esht urgjente. Cmimi i diskutueshem.

Vetura gjindet ne Ks.

Kontakti wap,viber ose nr.tel.(045 413 756), ose 00385955396748 (wap,viber,tel.)
Fatbardh Krasniqi
045413756
Leaflet
Në fillim