shes audin

1 950 EUR

Shitet nga: burim 22 Nën 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
shes audin 1.9 dizell.
audia esht me tabela te huja dhe posedon keto.
esht automatik tiptronik.
climateonik.
vallanin hidaraulik.
lekur mrena.
ngjyra e kafe e qelt.
pa as ni veretje.
Leaflet
Në fillim